Organisasjonen SSK Fotball


Styret


Funksjon Navn Mobiltelefon Epostadresse
Styreleder Frank Kjerland 948 14 625
Frank@lkinnlandet.no
Styremedlem / Sportslig leder Jonny Lukassen
913 45 056jonny@novitas.as
Styremedlem / NestlederLinda Brenden 472 72 327
librende@online.no
Styremedlem / KassererHåkon Alm
417 54 161
andrealm@online.no
StyremedlemKari Olsen
916 75282
kari.olsen@asko.no
Styremedlem / SekretærEspen Solgaard
906 78 610
solgaard@hotmail.no







Andre roller


Funksjon Navn Mobiltelefon Epostadresse
Medlemsansvarlig Espen Andreas Borgersen

dagligleder@stangesportsklubb.no



Ansvarlig anlegg (hovedlaget) Åge Monsen 926 38 949

aagemons@online.no

Trenerkoordinator Frode Krogstad
99216270
frode.krogstad@hamar.kommune.no
Materialforvalter Bodil Dagfinrud Lund
99276616

bodil.fu@online.no

Ansvarlig banedisponering Vegard Fikke 916 59 061

fikke@online.no

Kasseansvarlig i kioskHaakon Alm
417 54 161


andrealm@online.no
Kioskutvalg Marita Fiksdal

99363386

mfiksdal84@gmail.com

Vaktliste kiosk Carina Berg
93294561

carinaberg82@hotmail.com

Oppstartsansvarlig Jonny Lukassen
91345056

jl@birc.no

Dommerkoordinator Vegard Fikke 916 59 061

fikke@online.no

FIKS-ansvarlig Hanne Fjellet Sivle 920 55 483

hfjellet@hotmail.com

Fair play-ansvarlig Magne Brun
90910353

magnebr@online.no

Dugnadsansvarlig

dagligleder@stangesportsklubb.no





Levert av IdrettenOnline