Organisasjonen SSK Fotball pr august 2019


Gruppestyre


Funksjon Navn Mobiltelefon Epostadresse
Leder Kari Olsen 916 75282
kari.olsen@asko.no
Styremedlem / Sportslig leder Jonny Lukassen
913 45 056jonny@novitas.as 
 
Styremedlem Rita Kulstad99630435rita.kulstad@gmail.com 
Styremedlem / ØkonomiHåkon Alm
90045372andrealm@online.no 
Styremedlem/DugnadskoordinatorAmund Røhne99 57 16 56
amund@aller.no 




Andre roller


Funksjon Navn Mobiltelefon Epostadresse
Medlemsansvarlig
Espen Andreas Borgersen
40483629
dagligleder@stangesportsklubb.no 
Ansvarlig anlegg (hovedlaget) Mari Brun Maana 957 51 358

bruns2335@gmail.com

Trenerkoordinator Frode Krogstad
99216270
frode.krogstad@hamar.kommune.no 
Materialforvalter Ida Lundby950 47 143

Ida_L_84@hotmail.com 

Ansvarlig banedisponering Vegard Fikke 916 59 061

fikke@online.no 

Kasseansvarlig i kioskEspen Andreas Borgersen40483629


dagligleder@stangesportsklubb.no 
Kioskutvalg Marita Fiksdal

99363386

mfiksdal84@gmail.com 

Vaktliste kiosk Carina Berg
93294561

carinaberg82@hotmail.com 

Oppstartsansvarlig Jonny Lukassen
91345056

jonny@novitas.as

Dommerkoordinator Vegard Fikke 916 59 061

fikke@online.no 

FIKS-ansvarlig Martin Pettersen 911 48 621

martipet@online.no 

Fair play-ansvarlig Magne Brun
90910353

magnebr@online.no 

OvergangsansvarligEspen Andreas Borgersen
40483629
dagligleder@stangesportsklubb.no 



Levert av IdrettenOnline