Keepertreninger i mai og juni
Postet av Stange Sportsklubb den 7. Mai 2022
I mai og juni kjøres det åtte økter med keepertreninger for alle keepere i SSK og naboklubber i Stange sør. Påmelding og informasjon om tidspunkt her: https://app.rubic.no/Public/Events/3456
Om våre keepertrenere:
Marius Adolfsen Aspeli
Marius vært keeper siden han var 10 år og har spilt A-lagsfotball for Fart, Vang og Stange. Marius har alle grasrottrenerkursene inkludert keeperkurset. Marius trener vårt G14-lag og har som trener alltid hatt et ekstra fokus på keepere.
Dan James Hatfield
Dan er på besøk og leder fire økter under hans opphold. Dan er til daglig keepertrener Chesterfield og hovedtrener for South Normanton Athletic. Dan har erfaring som keepertrener i Stoke City og har spilt fotball i England, Skottland, Island og Sverige. Dan har en bachelor i Sport Development and Coaching og diverse trenerkurs i regi av FA og UEFA C-trenerkurs.
https://www.transfermarkt.com/dan-hatfield/profil/spieler/277154
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Stange Sportsklubb

Julebord 2023 - påmelding/ info
21.09.2023

Velkommen til seniortreff og kaffeslabberas!
17.09.2023

Ledig stilling som daglig leder
13.09.2023

Høstens anleggsdugnad - 29.10.23
11.09.2023

Årets ildsjelpris i SSK går til Tommy Hagen!
11.09.2023